ALPHA Personal pomáhá Ukrajincům s transportem, bydlením a zapojením do pracovního procesu.

Koordinátor UA týmu – personalistika Opava

Hledáme fajn kolegu / kolegyni.

Požadujeme:

  • Profesionální vystupování vůči klientům i zaměstnancům.
  • Komunikativní znalost ukrajinského / českého jazyka.
  • ŘP sk. B – aktivní řidič.
  • Samostatnost.
  • Praxe v oboru vítána.

Nabídka:

  • Profesionální a přátelský pracovní kolektiv.
  • Možnost profesního růstu.
  • Férové odměňování pracovního výkonu.
  • Podporu společnosti pro úspěšný výkon pozice.
  • Místo pracoviště: Opava (okres Ostrava).
  • Plat: 30.000 – 45.000 Kč za měsíc (Záleží na vaší kvalitě práce a šikovnosti. Čím lépe, tím více. )

Pracovní náplň:

  • Koordinace přidělených zaměstnanců.
  • Doprovod zaměstnanců ke vstupní lékařské prohlídce apod..
  • Tlumočení v místě pracoviště zaměstnanců.
  • Zajištění komunikace mezi klientem, agenturou a zaměstnanci.

Poznámka:

  • Dbáme na kvalitu našich služeb stejně jako na spokojenost našich zaměstnanců.
  • Expandujeme, příležitost kariérního postupu do budoucna.
  • Typ úvazku: Plný úvazek, částečný úvazek.
  • Vhodné pro: Bez praxe.

Těšíme se na spolupráci.
Tým Alpha.

Kontakt:

Email: nabor@alphapersonal.cz
Tel.: +420 734 211 224 (+ Viber, WhatsApp, Telegram)
Odpovědná osoba: Nadiia Tyshchenko

Napište ještě dnes! Těšíme se na vás.

Vaše zpráva

Vaše osobní údaje (jméno, e-mail) budou použity jen pro účely publikování vašeho komentáře. Zásady zpracování osobních údajů.